Často kladené otázky

K čomu je titulná fotka a ako by mala vyzerať?

Titulnou fotkou sa rozumie fotka, ktorá reprezentuje vaše celé maturitné tablo. Malo by sa jednať o fotku, kde je zachytené celé vaše tablo. V prípade väčších tabiel sa môže jednať taktiež o výrez tabla aby mal návštevník predstavu o celom tablu.

Aký formát by mali mať jednotlivé fotky?

Podporovaný formát fotiek je JPG/JPEG, pričom maximálna veľkosť jednej fotky je 100MB. Rozlíšenie fotky nie je nijak obmedzené – systém si sám dané fotky patrične upraví.

V ponuke označovania fotiek nevidím svojich spolužiakov. Prečo?

V administrácií v sekcii "Upraviť fotky" je možné na fotkách označiť svojich spolužiakov. V ponuke označenie fotiek sa zobrazuje zoznam všetkých prihlásených spolužiakov k vášmu tablu. Pokiaľ tam svojho spolužiaka nevidíte, tak s najväčšou pravdepodobnosťou sa ešte neprihlásil k vášmu tablu alebo jeho žiadosť ešte nebola schválená. Prihlásených spolužiakov a podané žiadosti o prihlásenie si môžete prehliadnuť v administrácii.

Ako sa môžu moji spolužiaci prihlásiť k tablu?

V administrácii tabla v sekcii "Spravovať spolužiakov" si môžete prehliadnuť prihlásených spolužiakov a podané žiadosti o prihlásení. Na rovnakej stránke je taktiež uvedený odkaz, ktorý je potreba poslať vášmu spolužiakovi, prostredníctvom ktorého sa môže k vášmu tablu prihlásiť.

Môžem založiť tablo, ktoré nie je z aktuálneho školského roku?

Áno, stačí pri zakladaní tabla zadať rok, kedy bolo tablo vystavené (rok kedy ste maturovali).

Môžem si založiť viac ako jedno maturitné tablo?

Systém aktuálne dovoľuje založenie len jedného maturitného tabla na jedného užívateľa. Ďalšie tablá však môžu zakladať vaši spolužiaci.

Čo mám robiť v prípade, že si už nepamätám svoje heslo?

Stačí navštíviť sekciu Zabudnuté heslo, kde zadáte e-mail, ktorý ste vyplnili pri registrácii a systém vám vygeneruje nové heslo.

Ako mám postupovať, keď chcem svoje tablo (fotku) stiahnuť zo stránok?

Pokiaľ si naďalej neprajete, aby bolo vaše maturitné tablo alebo konkrétna fotka umiestnená na našich stránkach, tak nás stačí kontaktovať. Tablo alebo fotka bude stiahnutá len v prípade, že doložíte oprávnenie k tejto žiadosti – tzn. Musíte byť vlastníkom daného tabla alebo fotky.

Náhodné fotky

Aplikácia MaturitneTabla.sk komunikuje so sieťou Facebook a overuje váš účet. Tento krok môže chvíľku trvať.