O portále Maturitné tablá - virtuálna výloha

MaturitneTabla.sk je vôbec prvý portál, ktorý se zameriava výhradne na maturitné tablá, čím sa z neho stáva unikát na slovenskom internete. Celý portál je dielom jedného človeka, ktorý ho vymyslel, naprogramoval a teraz ho aj spravuje a prevádzkuje. Autorom portálu je Tomáš Marcaník - študent, programátor, zberateľ citátov a sniliek.

Nápad s vytvorením stránok, ktoré sa zameriavajú výhradne na maturitné tablá prišiel niekedy v roku 2009. O rok neskôr sa dali veci do pohybu a na projekte sa začalo usilovne pracovať. Koncom roku, 8. novembra 2010, boli základné práce hotové a portál MaturitneTabla.sk uzrel svetlo českého internetu. Za svoju krátku existenciu sa portálu podarilo získať radu ocenení.

Väčšina ľudí si pri slove maturita predstaví prebdené večery v akademickom týždni v prítomnosti Jaroslava Seiferta a Lumírovcov. Pravdou ale je, že nejde len o učenie. S maturitou prichádza aj mnoho zábavnejších činností ako učenie a to napríklad stužková, dozvuky a príprava maturitného tabla.

A práve maturitné tablo je jednou zo stredoškolských tradícií, na ktorú sa portál MaturitneTabla.sk zameriava a snaží sa ju spopularizovať a podporovať. S vytvorením maturitného tabla si veľká spústa tried dáva veľmi záležať a nie je divu. Tablo nereprezentuje len strednú školu, ale hlavne študentov samotných, čo je taktiež dôvod, prečo si na vytvorení maturitného tabla dať záležať.

Čo vám portál Maturitné tablá - virtuálna výloha ponúka?

  • Portál MaturitneTabla.sk je nekonečnou studňou nápadov, návrhov a inšpirácie pre vaše maturitné tablo.
  • Založením tabla získavate možnosť zúčastniť sa súťaží o atraktívneceny.
  • Máte možnosť si prehliadnuť a ohodnotiť tablá z iných stredných škôl a miest, ktoré by ste inak nemali možnosť vidieť.
  • Vaši kamaráti a známy nemusia chodiť priamo k miestu, kde je vaše tablo vystavené, ale môžu si ho prehliadnuť z pohodlia svojho domova - stačí im len poslať odkaz.
  • Maturitné tablo nie je vystavené len tých niekoľko týždňov pred maturitou, ale vaši kamaráti a známy si ho môžu prehliadať po celý rok a odkiaľkoľvek.
  • Nahraním maturitných fotiek si zaistíte ich uchovanie do budúcnosti a v prípade potreby si fotky môžete stiahnuť.

Registrovať Založiť tablo!

FacebookNáhodné fotky

Aplikácia MaturitneTabla.sk komunikuje so sieťou Facebook a overuje váš účet. Tento krok môže chvíľku trvať.